Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
dvexjy

Flick Fan - 51 Film Ratings

Member Since: Jul 17, 2019

more Recent Ratings
80 74% Game of Thrones (2011) - Jul 17, 2019
80 74% Captain America: Civil War (2016) - Jul 17, 2019
80 74% Doctor Strange (2016) - Jul 17, 2019
80 74% Dunkirk (2017) - Jul 17, 2019
30 19% La La Land (2016) - Jul 17, 2019
30 19% Australia (2008) - Jul 17, 2019
80 74% Aquaman (2018) - Jul 17, 2019
20 13% Billy Madison (1995) - Jul 17, 2019
20 13% The Waterboy (1998) - Jul 17, 2019
35 22% The Animal (2001) - Jul 17, 2019