dvieira

dvieira
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 03 Jul 2021
Location: Medford, MA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 70% Flipped (2010) - Rated 03 Jul 2021
89 79% For Love of the Game (1999) - Rated 03 Jul 2021
78 40% His Dark Materials (2019) - Rated 03 Jul 2021
90 88% Forrest Gump (1994) - Rated 03 Jul 2021
89 79% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 03 Jul 2021
85 61% Iron Man (2008) - Rated 03 Jul 2021
66 17% Iron Man 3 (2013) - Rated 03 Jul 2021
60 11% Eragon (2006) - Rated 03 Jul 2021
89 79% Good Will Hunting (1997) - Rated 03 Jul 2021
75 32% It Chapter Two (2019) - Rated 03 Jul 2021