dvirani

dvirani
Movie Buff - 142 Film Ratings
Member Since: 16 Jun 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 35% The Whole Nine Yards (2000) - Rated 16 Jun 2017
85 88% Transporter 2 (2005) - Rated 16 Jun 2017
81 75% Next (2007) - Rated 16 Jun 2017
80 62% Fast & Furious 6 (2013) - Rated 16 Jun 2017
75 35% The Great Gatsby (2013) - Rated 16 Jun 2017
85 88% Shrek (2001) - Rated 16 Jun 2017
90 98% The Notebook (2004) - Rated 16 Jun 2017
72 20% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 16 Jun 2017
71 16% Rocky IV (1985) - Rated 16 Jun 2017
80 62% Transformers (2007) - Rated 16 Jun 2017