dwarfoscar

dwarfoscar
Movie Buff - 333 Film Ratings
Member Since: 14 Dec 2014
Location: Caen, France
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Agora (2009) - Rated 15 Dec 2014
75 The Brood (1979) - Rated 15 Dec 2014
25 The Dead Zone (1983) - Rated 15 Dec 2014
75 Videodrome (1983) - Rated 15 Dec 2014
100 Dead Ringers (1988) - Rated 15 Dec 2014
100 Naked Lunch (1991) - Rated 15 Dec 2014
25 Crash (1996) - Rated 15 Dec 2014
50 Spider (2002) - Rated 15 Dec 2014
50 A Dangerous Method (2011) - Rated 15 Dec 2014
25 Cosmopolis (2012) - Rated 15 Dec 2014