dwcohen

dwcohen
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 27 Jul 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 58% Proof (2005) - Rated 27 Jul 2015
90 75% 12 Angry Men (1957) - Rated 27 Jul 2015
80 47% Seven Beauties (1975) - Rated 27 Jul 2015
30 3% Seducing Doctor Lewis (2003) - Rated 27 Jul 2015
30 3% Raging Bull (1980) - Rated 27 Jul 2015
30 3% Casino Jack (2010) - Rated 27 Jul 2015
40 17% The Iron Lady (2011) - Rated 27 Jul 2015
40 17% Bamboozled (2000) - Rated 27 Jul 2015
40 17% Mon oncle (1958) - Rated 27 Jul 2015
40 17% Look at Me (2004) - Rated 27 Jul 2015