dweep

dweep
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 05 Feb 2016
Location: Bangladesh
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: i love movie, and i want to be a film maker.

more Recent Ratings

90 0% American Beauty (1999) - Rated 05 Feb 2016
90 0% Irreversible (2002) - Rated 05 Feb 2016
90 0% Blue Velvet (1986) - Rated 05 Feb 2016
85 0% Natural Born Killers (1994) - Rated 05 Feb 2016
95 0% True Romance (1993) - Rated 05 Feb 2016
85 0% Badlands (1973) - Rated 05 Feb 2016
95 0% Wild at Heart (1990) - Rated 05 Feb 2016
90 0% Easy Rider (1969) - Rated 05 Feb 2016
92 0% Black Narcissus (1947) - Rated 05 Feb 2016
85 0% Antichrist (2009) - Rated 05 Feb 2016