dwgreen

dwgreen
Movie Buff - 231 Film Ratings
Member Since: 29 Apr 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 84% 1917 (2019) - Rated 03 Mar 2020
85 52% Knives Out (2019) - Rated 03 Mar 2020
90 72% Midsommar (2019) - Rated 28 Jul 2019
75 28% Us (2019) - Rated 26 Mar 2019
60 8% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 26 Mar 2019
80 38% Hunger (2008) - Rated 26 Mar 2019
100 97% Game of Thrones (2011) - Rated 26 Mar 2019
90 72% Pelle the Conqueror (1987) - Rated 26 Mar 2019
60 8% Stand by Me (1986) - Rated 26 Mar 2019
90 72% Breaking Bad (2008) - Rated 26 Mar 2019