DWT

dwt
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 20 Nov 2016
Location: Canada
Bio: I am me

more Recent Ratings

80 35% Men in Black (1997) - Rated 20 Nov 2016
80 35% The Right Stuff (1983) - Rated 20 Nov 2016
85 64% Leaving Las Vegas (1995) - Rated 20 Nov 2016
90 90% Clear and Present Danger (1994) - Rated 20 Nov 2016
90 90% Need for Speed (2014) - Rated 20 Nov 2016
85 64% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 20 Nov 2016
80 35% Jack Reacher (2012) - Rated 20 Nov 2016
75 19% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 20 Nov 2016
75 19% The Matrix (1999) - Rated 20 Nov 2016
85 64% King of New York (1990) - Rated 20 Nov 2016