dxtrlthng

dxtrlthng
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 14 Dec 2020
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 10% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 14 Dec 2020
81 39% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 14 Dec 2020
85 50% Interstellar (2014) - Rated 14 Dec 2020
92 89% Casino Royale (2006) - Rated 14 Dec 2020
90 75% Catch Me If You Can (2002) - Rated 14 Dec 2020
77 17% Watchmen (2009) - Rated 14 Dec 2020
87 60% Prometheus (2012) - Rated 14 Dec 2020
80 28% Big Hero 6 (2014) - Rated 14 Dec 2020
95 96% Logan (2017) - Rated 14 Dec 2020
90 75% Casablanca (1942) - Rated 14 Dec 2020