dyl0652

dyl0652
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 06 Mar 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 73% Gravity (2013) - Rated 06 Mar 2016
96 95% Boyhood (2014) - Rated 06 Mar 2016
82 28% Groundhog Day (1993) - Rated 06 Mar 2016
85 49% Jerry Maguire (1996) - Rated 06 Mar 2016
94 88% Rudy (1993) - Rated 06 Mar 2016
75 0% Top Gun (1986) - Rated 06 Mar 2016
83 36% The Patriot (2000) - Rated 06 Mar 2016
80 17% Up in the Air (2009) - Rated 06 Mar 2016
81 23% Rounders (1998) - Rated 06 Mar 2016
94 88% Batman Begins (2005) - Rated 06 Mar 2016