dylandzv

dylandzv
Movie Buff - 205 Film Ratings
Member Since: 24 Oct 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 37% Tokyo Sonata (2008) - Rated 10 Nov 2015
80 46% American Hustle (2013) - Rated 26 Oct 2015
84 74% Inception (2010) - Rated 26 Oct 2015
86 84% Louis C.K.: Hilarious (2010) - Rated 26 Oct 2015
94 99% Porco Rosso (1992) - Rated 26 Oct 2015
79 37% The Emperor's New Groove (2000) - Rated 24 Oct 2015
78 29% Galaxy Quest (1999) - Rated 24 Oct 2015
80 46% Finding Nemo (2003) - Rated 24 Oct 2015
76 21% Kingpin (1996) - Rated 24 Oct 2015
81 57% Braveheart (1995) - Rated 24 Oct 2015