dylanier

dylanier
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 61% Young Frankenstein (1974) - Rated 20 Jan 2016
65 14% Triangle (2009) - Rated 20 Jan 2016
78 24% The Hills Have Eyes (1977) - Rated 20 Jan 2016
78 24% Dracula (1992) - Rated 20 Jan 2016
90 77% Night of the Living Dead (1968) - Rated 20 Jan 2016
88 61% Re-Animator (1985) - Rated 20 Jan 2016
83 37% The Addams Family (1991) - Rated 20 Jan 2016
48 5% The Box (2009) - Rated 20 Jan 2016
79 27% Addams Family Values (1993) - Rated 20 Jan 2016
87 56% Mad Max (1979) - Rated 20 Jan 2016