dylmil

dylmil
Movie Buff - 287 Film Ratings
Member Since: 12 Nov 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

31% Monkey Shines (1988) - Rated 16 Nov 2014
74% Bloodsport (1988) - Rated 16 Nov 2014
48% Maximum Overdrive (1986) - Rated 16 Nov 2014
48% Scrooged (1988) - Rated 16 Nov 2014
6% Rawhead Rex (1986) - Rated 16 Nov 2014
20% Candyman (1992) - Rated 16 Nov 2014
48% Lord of Illusions (1995) - Rated 16 Nov 2014
74% Nightbreed (1990) - Rated 16 Nov 2014
31% Earth Girls Are Easy (1988) - Rated 16 Nov 2014
74% Killer Klowns from Outer Space (1988) - Rated 16 Nov 2014