dyook

dyook
Film Freak - 562 Film Ratings
Member Since: 29 Jan 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 15% Waiting for 'Superman' (2010) - Rated 08 Feb 2013
75 32% An Inconvenient Truth (2006) - Rated 08 Feb 2013
60 12% Alice in Wonderland (2010) - Rated 05 Feb 2013
80 53% Almost Famous (2000) - Rated 05 Feb 2013
80 53% Nine (2009) - Rated 05 Feb 2013
60 12% Bride Wars (2009) - Rated 05 Feb 2013
84 65% Cinderella (1950) - Rated 05 Feb 2013
82 61% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 05 Feb 2013
85 69% The Motorcycle Diaries (2004) - Rated 05 Feb 2013
64 13% Blindness (2008) - Rated 05 Feb 2013