dyycza

dyycza
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 26 Feb 2012
Location: Czech Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 18% In Time (2011) - Rated 17 Mar 2012
92 89% Peaceful Warrior (2006) - Rated 04 Mar 2012
91 85% Amadeus (1984) - Rated 26 Feb 2012
90 80% The Last Samurai (2003) - Rated 26 Feb 2012
91 85% Empire of the Sun (1987) - Rated 26 Feb 2012
55 14% The Brothers Grimm (2005) - Rated 26 Feb 2012
60 16% The Nutty Professor (1996) - Rated 26 Feb 2012
81 46% The Fifth Element (1997) - Rated 26 Feb 2012
43 11% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 26 Feb 2012
40 8% Shaolin Soccer (2001) - Rated 26 Feb 2012