dzawski

dzawski
Film Freak - 930 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

44 4% Seven Samurai (1954) - Rated 03 Jan 2013
66 20% Lenny (1974) - Rated 02 Jan 2013
45 4% Cockfighter (1974) - Rated 02 Jan 2013
70 34% Horse Feathers (1932) - Rated 02 Jan 2013
50 5% Chris Rock: Never Scared (2004) - Rated 02 Jan 2013
66 20% Finding Forrester (2000) - Rated 02 Jan 2013
70 34% Sahara (2005) - Rated 02 Jan 2013
79 55% The Maltese Falcon (1941) - Rated 02 Jan 2013
99 97% Sleepless in Seattle (1993) - Rated 02 Jan 2013
69 28% 27 Dresses (2008) - Rated 02 Jan 2013