We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
dzejson

Criticker Zealot - 5815 Film Ratings

Member Since: Nov 11, 2008

Location: Belchatów, Poland

more Recent Ratings
66 66% Another Round (2020) - Oct 17, 2021
50 17% Old (2021) - Oct 17, 2021
55 26% Venom: Let There Be Carnage (2021) - Oct 17, 2021
59 31% Cold Pursuit (2019) - Oct 16, 2021
55 26% No One Gets Out Alive (2021) - Oct 16, 2021
67 71% Dinner in America (2020) - Oct 15, 2021
60 38% Le Bal des Folles (2021) - Oct 12, 2021
66 66% No Time to Die (2021) - Oct 10, 2021
10 2% Spiral: From the Book of Saw (2021) - Oct 10, 2021
60 38% Cocoon (2020) - Oct 10, 2021