dzheeezus

dzheeezus
Movie Buff - 445 Film Ratings
Member Since: 07 Dec 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 1% Glass Onion: A Knives Out Mystery (2022) - Rated 04 Aug 2023
70 18% 1492: Conquest of Paradise (1992) - Rated 05 Sep 2021
70 18% Baseketball (1998) - Rated 05 Sep 2021
70 18% Orgazmo (1997) - Rated 05 Sep 2021
59 10% Over the Garden Wall (2014) - Rated 05 Aug 2021
80 35% Larry David: Curb Your Enthusiasm (1999) - Rated 21 May 2021
85 47% Parks and Recreation (2009) - Rated 06 Apr 2021
84 43% How I Met Your Mother (2005) - Rated 06 Apr 2021
90 65% Battlestar Galactica (2003) - Rated 06 Apr 2021
75 26% Kosmos (2010) - Rated 06 Mar 2021