dzhem

dzhem
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 20 Dec 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 67% Narcos (2015) - Rated 26 Sep 2016
95 96% Inside Out (2015) - Rated 03 Mar 2016
80 44% In the Heart of the Sea (2015) - Rated 27 Feb 2016
75 28% Joy (2015) - Rated 26 Feb 2016
85 67% The Danish Girl (2015) - Rated 25 Feb 2016
75 28% Deadpool (2016) - Rated 24 Feb 2016
70 16% Bridge of Spies (2015) - Rated 24 Feb 2016
80 44% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 24 Feb 2016
85 67% The Hateful Eight (2015) - Rated 24 Feb 2016
75 28% Spotlight (2015) - Rated 24 Feb 2016