e101465

e101465
Film Freak - 635 Film Ratings
Member Since: 22 Aug 2010
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 20% Sphere (1998) - Rated 28 Aug 2010
80 80% The Gods Must Be Crazy (1980) - Rated 28 Aug 2010
75 49% The Boondock Saints II: All Saints Day (2009) - Rated 28 Aug 2010
75 49% RoboCop (1987) - Rated 28 Aug 2010
75 49% Edge of Darkness (2010) - Rated 28 Aug 2010
75 49% Beethoven (1992) - Rated 28 Aug 2010
80 80% Rocky V (1990) - Rated 28 Aug 2010
75 49% While You Were Sleeping (1995) - Rated 28 Aug 2010
75 49% City of Angels (1998) - Rated 28 Aug 2010
75 49% Lethal Weapon (1987) - Rated 28 Aug 2010