e3914f51b0ec

e3914f51b0ec
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 20 May 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: ...

more Recent Ratings

60 23% Titanic (1997) - Rated 20 May 2017
80 68% Sling Blade (1996) - Rated 20 May 2017
70 52% The Karate Kid (1984) - Rated 20 May 2017
92 97% Game of Thrones (2011) - Rated 20 May 2017
89 78% Mad Men (2007) - Rated 20 May 2017
68 42% Good Morning, Vietnam (1987) - Rated 20 May 2017
30 2% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 20 May 2017
42 7% The Men Who Stare at Goats (2009) - Rated 20 May 2017
70 52% Pretty Woman (1990) - Rated 20 May 2017
90 86% The Godfather (1972) - Rated 20 May 2017