Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
eK9G3d

Flick Fan - 23 Film Ratings

Member Since: Jun 23, 2019

more Recent Ratings
10 93% Fargo (1996) - Jun 23, 2019
21% Dazed and Confused (1993) - Jun 23, 2019
76% Dog Day Afternoon (1975) - Jun 23, 2019
76% Before Sunrise (1995) - Jun 23, 2019
76% Mystic River (2003) - Jun 23, 2019
21% Silver Linings Playbook (2012) - Jun 23, 2019
47% True Grit (2010) - Jun 23, 2019
76% The Dark Knight (2008) - Jun 23, 2019
47% Zero Dark Thirty (2012) - Jun 23, 2019
47% Gone Girl (2014) - Jun 23, 2019