Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
eMn4h9

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Oct 30, 2019

more Recent Ratings
80 40% Shooter (2007) - Oct 30, 2019
80 40% Star Trek Into Darkness (2013) - Oct 30, 2019
10 5% 10,000 B.C. (2008) - Oct 30, 2019
90 75% Dirty Dancing (1987) - Oct 30, 2019
90 75% Unbreakable (2000) - Oct 30, 2019
90 75% The Princess Bride (1987) - Oct 30, 2019
90 75% School of Rock (2003) - Oct 30, 2019
20 15% The Departed (2006) - Oct 30, 2019
60 25% Gravity (2013) - Oct 30, 2019
90 75% City Slickers (1991) - Oct 30, 2019