Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
eQPIYA

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 4, 2019

more Recent Ratings
60 35% Wall Street (1987) - Jan 04, 2019
85 75% Spotlight (2015) - Jan 04, 2019
50 15% The Avengers (2012) - Jan 04, 2019
90 90% Zero Dark Thirty (2012) - Jan 04, 2019
60 35% The Time Machine (2002) - Jan 04, 2019
60 35% I Heart Huckabees (2004) - Jan 04, 2019
70 65% When Harry Met Sally... (1989) - Jan 04, 2019
65 55% The Birds (1963) - Jan 04, 2019
20 5% Madagascar (2005) - Jan 04, 2019
90 90% In Bruges (2008) - Jan 04, 2019