eRomantico

eromantico
Movie Buff - 151 Film Ratings
Member Since: 07 Jan 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 81% Brazil (1985) - Rated 08 Dec 2017
83 71% Victoria (2015) - Rated 08 Dec 2017
89 90% Full Metal Jacket (1987) - Rated 07 Mar 2016
80 52% Spotlight (2015) - Rated 23 Feb 2016
68 12% Casino Royale (2006) - Rated 11 Feb 2016
86 81% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 10 Feb 2016
85 78% Autumn Sonata (1978) - Rated 09 Feb 2016
82 64% A Serious Man (2009) - Rated 04 Feb 2016
90 93% Summer with Monika (1953) - Rated 02 Feb 2016
83 71% Winter Light (1963) - Rated 22 Jan 2016