Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
eXrXp5

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Dec 23, 2019

more Recent Ratings
50 20% Avengers: Age of Ultron (2015) - Dec 23, 2019
60 35% Enter the Void (2010) - Dec 23, 2019
90 95% Day of the Dead (1985) - Dec 23, 2019
85 85% Raising Arizona (1987) - Dec 23, 2019
65 45% Demolition Man (1993) - Dec 23, 2019
75 65% Fight Club (1999) - Dec 23, 2019
73 55% Double Indemnity (1944) - Dec 23, 2019
78 75% The Deer Hunter (1978) - Dec 23, 2019
20 5% Wanted (2008) - Dec 23, 2019
50 20% Jurassic Park III (2001) - Dec 23, 2019