Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
eZC67I

Flick Fan - 22 Film Ratings

Member Since: Mar 13, 2019

more Recent Ratings
95 65% Paths of Glory (1957) - Mar 13, 2019
30 22% Get Him to the Greek (2010) - Mar 13, 2019
95 65% Lost in Translation (2003) - Mar 13, 2019
25 15% Sin City (2005) - Mar 13, 2019
10 11% The Hunger Games (2012) - Mar 13, 2019
4% Beastly (2011) - Mar 13, 2019
4% Project X (2012) - Mar 13, 2019
85 52% Vivre Sa Vie (1962) - Mar 13, 2019
65 38% Scarface (1983) - Mar 13, 2019
45 29% Triple Frontier (2019) - Mar 13, 2019