ea608

ea608
Flick Fan - 72 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 29% Passengers (2016) - Rated 10 Mar 2017
20 1% Hidden Figures (2016) - Rated 10 Mar 2017
65 10% Gold (2016) - Rated 10 Mar 2017
90 49% Split (2017) - Rated 10 Mar 2017
95 68% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 10 Mar 2017
80 21% Europa Report (2013) - Rated 25 Nov 2016
100 88% The Martian (2015) - Rated 25 Nov 2016
96 75% Chappie (2015) - Rated 25 Nov 2016
50 4% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 25 Nov 2016
80 21% Transcendence (2014) - Rated 25 Nov 2016