eaksu

eaksu
Movie Buff - 184 Film Ratings
Member Since: 22 Jan 2015
Location: Indianapolis, IN, USA

more Recent Ratings

85 56% Winter Sleep (2014) - Rated 23 Jan 2015
75 30% Boogie Nights (1997) - Rated 23 Jan 2015
90 71% Django Unchained (2012) - Rated 23 Jan 2015
85 56% Broken Flowers (2005) - Rated 23 Jan 2015
90 71% Brazil (1985) - Rated 23 Jan 2015
100 93% Pulp Fiction (1994) - Rated 23 Jan 2015
90 71% The Ring (2002) - Rated 23 Jan 2015
100 93% The Departed (2006) - Rated 23 Jan 2015
85 56% Sympathy for Mr. Vengeance (2002) - Rated 23 Jan 2015
85 56% Be Kind Rewind (2008) - Rated 23 Jan 2015