EAPidgeon

eapidgeon
Movie Buff - 346 Film Ratings
Member Since: 15 Aug 2021
Location: AZ, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 4% Killer Party (1986) - Rated 10 Apr 2022
35 2% Hell Night (1981) - Rated 10 Apr 2022
30 2% Santa's Slay (2005) - Rated 22 Dec 2021
80 28% Universal Soldier (1992) - Rated 21 Dec 2021
95 71% Big Trouble in Little China (1986) - Rated 26 Nov 2021
80 28% Mayor Grom: Chumnoy Doktor (2021) - Rated 13 Oct 2021
84 35% Truck Turner (1974) - Rated 12 Oct 2021
85 36% Red Sun (1971) - Rated 11 Oct 2021
79 26% Attack the Block (2011) - Rated 09 Oct 2021
77 22% Boyz in the Wood (2019) - Rated 09 Oct 2021