eatbugs

eatbugs
Movie Buff - 129 Film Ratings
Member Since: 18 Oct 2017
Location: USA

more Recent Ratings

100 81% Donnie Darko (2001) - Rated 18 Oct 2017
90 46% Sausage Party (2016) - Rated 18 Oct 2017
90 46% Good People (2014) - Rated 18 Oct 2017
50 8% Braveheart (1995) - Rated 18 Oct 2017
95 58% The Hangover (2009) - Rated 18 Oct 2017
100 81% Pineapple Express (2008) - Rated 18 Oct 2017
86 28% Pitch Black (2000) - Rated 18 Oct 2017
86 28% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 18 Oct 2017
100 81% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 18 Oct 2017
89 35% Alien (1979) - Rated 18 Oct 2017