Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ececa

Flick Fan - 69 Film Ratings

Member Since: Apr 13, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
100 99% Bicycle Thieves (1948) - Apr 13, 2020
77 60% Meet Joe Black (1998) - Apr 13, 2020
80 72% Pulp Fiction (1994) - Apr 13, 2020
65 20% In the Name of the Father (1993) - Apr 13, 2020
65 20% Mamma Mia! (2008) - Apr 13, 2020
70 40% A.I. Artificial Intelligence (2001) - Apr 13, 2020
65 20% I, Robot (2004) - Apr 13, 2020
75 55% La La Land (2016) - Apr 13, 2020
75 55% It's a Wonderful Life (1946) - Apr 13, 2020
65 20% The Pursuit of Happyness (2006) - Apr 13, 2020