ecem

ecem
Movie Buff - 260 Film Ratings
Member Since: 18 Nov 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 78% The Yellow Sea (2010) - Rated 29 Jan 2014
93 62% The Killing (1956) - Rated 29 Jan 2014
2% Lone Survivor (2013) - Rated 25 Jan 2014
98 73% Barry Lyndon (1975) - Rated 25 Jan 2014
90 54% Apollo 13 (1995) - Rated 25 Jan 2014
60 9% Frances Ha (2013) - Rated 25 Jan 2014
80 27% Rush (2013) - Rated 25 Jan 2014
40 4% To Live and Die in L.A. (1985) - Rated 25 Jan 2014
89 45% Sorcerer (1977) - Rated 25 Jan 2014
70 16% Compliance (2012) - Rated 25 Jan 2014