Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ecemu

Film Freak - 736 Film Ratings

Member Since: Feb 22, 2014

Location: Turkey

more Recent Ratings
69 51% Raw (2017) - Jun 22, 2019
79 74% Carnage (2011) - Jun 22, 2019
76 67% BlacKkKlansman (2018) - Jun 15, 2019
94 97% Chernobyl (2019) - Jun 15, 2019
70 53% Green Book (2018) - Apr 06, 2019
68 49% Love, Death & Robots (2019) - Apr 06, 2019
72 58% Bohemian Rhapsody (2018) - Jan 20, 2019
59 36% Dunkirk (2017) - Nov 10, 2018
40 13% Rememory (2017) - Sep 22, 2018
80 77% Unsane (2018) - Sep 17, 2018