Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ecenurcelik

Movie Buff - 107 Film Ratings

Member Since: Jul 16, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out ecenurcelik's...
92 54% The Tree of Life (2011) - Oct 27, 2019
80 12% Boyhood (2014) - Oct 27, 2019
93 61% Inherent Vice (2014) - Oct 27, 2019
84 26% Midsommar (2019) - Oct 27, 2019
90 43% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Oct 27, 2019
90 43% Gravity (2013) - Oct 02, 2019
94 69% Manchester by the Sea (2016) - Sep 15, 2019
81 15% The Hours (2002) - Sep 05, 2019
92 54% Fish Tank (2009) - Sep 05, 2019
80 12% Possession (1981) - Sep 05, 2019