echidnina

echidnina
Film Freak - 663 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2014
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 55% Encanto (2021) - Rated 01 Aug 2022
87 64% The Matrix Resurrections (2021) - Rated 01 Aug 2022
93 92% tick, tick... BOOM! (2021) - Rated 01 Aug 2022
78 33% In the Heights (2021) - Rated 01 Aug 2022
86 59% Last Night in Soho (2021) - Rated 01 Aug 2022
94 95% Our Flag Means Death (2022) - Rated 01 Aug 2022
100 99% Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 01 Aug 2022
82 44% The Spanish Apartment (2002) - Rated 18 Apr 2021
88 68% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 18 Apr 2021
80 39% The Wiz (1978) - Rated 18 Apr 2021