echoesinlife

echoesinlife
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Actor, photographer

more Recent Ratings

75 35% Vertigo (1958) - Rated 12 Feb 2017
80 65% The Outsiders (1983) - Rated 12 Feb 2017
88 95% 12 Monkeys (1995) - Rated 12 Feb 2017
72 15% Due Date (2010) - Rated 12 Feb 2017
70 5% Saw (2004) - Rated 12 Feb 2017
80 65% The Lion King (1994) - Rated 12 Feb 2017
85 85% Saving Private Ryan (1998) - Rated 12 Feb 2017
75 35% Catch Me If You Can (2002) - Rated 12 Feb 2017
80 65% Reservoir Dogs (1992) - Rated 12 Feb 2017
75 35% The Insider (1999) - Rated 12 Feb 2017