We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
eclips

Film Freak - 838 Film Ratings

Member Since: Oct 16, 2021

Location: Portugal

more Recent Ratings
50 0% Men in Black III (2012) - Oct 16, 2021
60 31% Ride Along (2014) - Oct 16, 2021
80 84% Star Trek Into Darkness (2013) - Oct 16, 2021
60 31% Celeste and Jesse Forever (2012) - Oct 16, 2021
90 96% True Grit (2010) - Oct 16, 2021
80 84% A Midsummer Night's Dream (1999) - Oct 16, 2021
70 60% Hesher (2010) - Oct 16, 2021
80 84% Bodyguards and Assassins (2009) - Oct 16, 2021
60 31% Unknown (2011) - Oct 16, 2021
60 31% Transformers: Dark of the Moon (2011) - Oct 16, 2021