eczersin

eczersin
Flick Fan - 62 Film Ratings
Member Since: 07 Dec 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 83% Intouchables (2011) - Rated 10 Oct 2016
80 33% Captain Phillips (2013) - Rated 02 Jul 2016
88 71% Argo (2012) - Rated 02 Jul 2016
85 57% 25th Hour (2002) - Rated 23 May 2016
90 83% Saw (2004) - Rated 01 Feb 2016
90 83% G.O.R.A. (2004) - Rated 01 Feb 2016
85 57% The Water Diviner (2014) - Rated 01 Feb 2016
85 57% The King's Speech (2010) - Rated 24 Jan 2016
80 33% 12 Angry Men (1957) - Rated 24 Jan 2016
90 83% The Hangover (2009) - Rated 24 Jan 2016