edaaeeroglu

edaaeeroglu
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 29 May 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 97% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 01 Sep 2019
95 93% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 01 Sep 2019
74 20% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 01 Sep 2019
80 40% Bottle Rocket (1996) - Rated 01 Sep 2019
83 47% Rushmore (1998) - Rated 01 Sep 2019
90 86% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 01 Sep 2019
77 34% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 01 Sep 2019
85 61% Hotel Chevalier (2007) - Rated 01 Sep 2019
90 86% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 01 Sep 2019
87 79% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 01 Sep 2019