edamutluay

edamutluay
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 30 Oct 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% Babysitting (2014) - Rated 23 Apr 2015
70 23% I Spit on Your Grave 2 (2013) - Rated 30 Oct 2014
80 61% I Spit on Your Grave (2010) - Rated 30 Oct 2014
80 61% Up (2009) - Rated 30 Oct 2014
60 8% The Smurfs (2011) - Rated 30 Oct 2014
70 23% Shrek 2 (2004) - Rated 30 Oct 2014
50 2% Fight Club (1999) - Rated 30 Oct 2014
75 41% Home Alone (1990) - Rated 30 Oct 2014
75 41% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 30 Oct 2014
70 23% Requiem for a Dream (2000) - Rated 30 Oct 2014