edawson03

edawson03
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 04 Nov 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 78% Requiem for a Dream (2000) - Rated 06 Nov 2016
100 78% Night Watch (2004) - Rated 06 Nov 2016
100 78% Pitch Black (2000) - Rated 06 Nov 2016
100 78% Full Metal Jacket (1987) - Rated 04 Nov 2016
100 78% Taxi Driver (1976) - Rated 04 Nov 2016
100 78% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 04 Nov 2016
100 78% Bitter Lake (2015) - Rated 04 Nov 2016
100 78% Let the Right One In (2008) - Rated 04 Nov 2016
100 78% Oldboy (2003) - Rated 04 Nov 2016
95 55% Nightcrawler (2014) - Rated 04 Nov 2016