eddie1337

eddie1337
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 21 Nov 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 50% Mean Girls (2004) - Rated 14 Aug 2007
"its ok."
90 62% Hitch (2005) - Rated 14 Aug 2007
"good for date night."
90 62% Catch Me If You Can (2002) - Rated 14 Aug 2007
"entertaining for the night."
100 98% Finding Nemo (2003) - Rated 14 Aug 2007
"great family movie"
80 32% Jurassic Park III (2001) - Rated 14 Aug 2007
"good for a night"
80 32% Along Came Polly (2004) - Rated 14 Aug 2007
"funny enough"
95 83% Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Rated 14 Aug 2007
"entertaining"
75 19% X2: X-Men United (2003) - Rated 14 Aug 2007
"its ok for the night."
95 83% Ocean's Twelve (2004) - Rated 14 Aug 2007
"great movie"
93 75% Jackass: The Movie (2002) - Rated 14 Aug 2007
"for the fellas"