eddierainman

eddierainman
Movie Buff - 129 Film Ratings
Member Since: 12 Nov 2015
Location: Philippines
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 77% Babel (2006) - Rated 14 Nov 2015
70 35% The Man from Earth (2007) - Rated 14 Nov 2015
83 77% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 14 Nov 2015
67 29% Pacific Rim (2013) - Rated 14 Nov 2015
69 33% Gangs of New York (2002) - Rated 14 Nov 2015
97 98% Schindler's List (1993) - Rated 14 Nov 2015
60 20% The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Rated 14 Nov 2015
66 25% Requiem for a Dream (2000) - Rated 14 Nov 2015
83 77% The Pianist (2002) - Rated 14 Nov 2015
94 95% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 14 Nov 2015