edgrallanfoe

edgrallanfoe
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 60% The Shining (1980) - Rated 04 Jan 2019
59 23% Godzilla (2014) - Rated 04 Jan 2019
49 12% Godzilla (1998) - Rated 04 Jan 2019
90 90% Shin Godzilla (2016) - Rated 04 Jan 2019
99 98% Tremors (1990) - Rated 04 Jan 2019
90 90% Shaun of the Dead (2004) - Rated 04 Jan 2019
77 54% The Fugitive (1993) - Rated 04 Jan 2019
65 30% Conan the Barbarian (1982) - Rated 04 Jan 2019
75 51% Falling Down (1993) - Rated 04 Jan 2019
45 9% Garden State (2004) - Rated 04 Jan 2019