edrn

edrn
Flick Fan - 64 Film Ratings
Member Since: 22 Feb 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 64% The Ghost Writer (2010) - Rated 22 Feb 2012
92 96% The Pianist (2002) - Rated 22 Feb 2012
85 53% RoboCop (1987) - Rated 22 Feb 2012
88 76% Total Recall (1990) - Rated 22 Feb 2012
85 53% Black Book (2006) - Rated 22 Feb 2012
89 82% Die Fälscher (2007) - Rated 22 Feb 2012
91 94% The Lives of Others (2006) - Rated 22 Feb 2012
90 89% The Ninth Day (2004) - Rated 22 Feb 2012
92 96% Downfall (2004) - Rated 22 Feb 2012
85 53% Galaxy Quest (1999) - Rated 22 Feb 2012