educatedbuck

educatedbuck
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 12 Aug 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 26% American Splendor (2003) - Rated 12 Aug 2021
95 76% The Seventh Continent (1989) - Rated 12 Aug 2021
25 7% Train to Busan (2016) - Rated 12 Aug 2021
10 1% Mother! (2017) - Rated 12 Aug 2021
20 4% Capharnaüm (2018) - Rated 12 Aug 2021
90 58% The Leopard (1963) - Rated 12 Aug 2021
85 38% Selvi boylum, al yazmalim (1977) - Rated 12 Aug 2021
88 48% The Wailing (2016) - Rated 12 Aug 2021
85 38% Heat (1995) - Rated 12 Aug 2021
80 22% High Plains Drifter (1973) - Rated 12 Aug 2021