EdwardCross

edwardcross
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 26 Feb 2015
Location: Canada
Bio: Horror movie lover

more Recent Ratings

Check out EdwardCross's...

75 45% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 26 Feb 2015
75 45% Paranormal Activity (2009) - Rated 26 Feb 2015
80 71% Twister (1996) - Rated 26 Feb 2015
85 86% Starship Troopers (1997) - Rated 26 Feb 2015
80 71% Requiem for a Dream (2000) - Rated 26 Feb 2015
75 45% The Hitcher (2007) - Rated 26 Feb 2015
70 25% Arachnophobia (1990) - Rated 26 Feb 2015
70 25% Underworld (2003) - Rated 26 Feb 2015
65 9% The Ring Two (2005) - Rated 26 Feb 2015
80 71% House of 1000 Corpses (2003) - Rated 26 Feb 2015