eerenroos

eerenroos
Movie Buff - 132 Film Ratings
Member Since: 29 May 2020
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 88% Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Rated 05 Jun 2020
77 70% Only Lovers Left Alive (2014) - Rated 05 Jun 2020
77 70% The Wicker Man (1973) - Rated 05 Jun 2020
77 70% Trainspotting (1996) - Rated 05 Jun 2020
71 21% Three Kings (1999) - Rated 05 Jun 2020
81 93% L'Eclisse (1962) - Rated 05 Jun 2020
83 97% The Conversation (1974) - Rated 05 Jun 2020
78 82% Don't Look Now (1973) - Rated 05 Jun 2020
77 70% Man Bites Dog (1992) - Rated 05 Jun 2020
78 82% Parasite (2019) - Rated 05 Jun 2020