effqueue

effqueue
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 26 Aug 2021
Location: Milwaukee, wi, USA

more Recent Ratings

Check out effqueue's...

95 91% Rick and Morty (2013) - Rated 01 Sep 2021
97 95% Birdman (2014) - Rated 01 Sep 2021
91 71% Inherent Vice (2014) - Rated 01 Sep 2021
92 76% Trollhunters (2016) - Rated 28 Aug 2021
95 91% Invincible (2021) - Rated 28 Aug 2021
94 84% The Falcon and the Winter Soldier (2021) - Rated 28 Aug 2021
90 67% Soul (2020) - Rated 28 Aug 2021
88 58% The Haunting of Bly Manor (2020) - Rated 28 Aug 2021
95 91% Loki (2021) - Rated 28 Aug 2021
87 54% Raya and the Last Dragon (2021) - Rated 28 Aug 2021